heab

Kontakta oss gärna

Kristinehamn, Växel 0550-831 50

Karlstad, 054-18 31 50

 

Kontaktpersoner

 

VD

Per Hesselius

0550-850 81

070-542 30 86 

per@hesselius.com  

 

Ekonomi- och personalansvarig 

Christoffer Andersson

0550-831 50

070-542 03 09 

christoffer.andersson@hesselius.com 

 

Arbetsledare/Entreprenad

Per Haraldsson

0550-850 82

070-868 58 23

per.haraldsson@hesselius.com

 

Arbetsledare/Entreprenad
Ulrik Johnsson

0550-850 84

070-540 11 37

ulrik@hesselius.com

 

Arbetande förman

Per Lennström

0550-217 042

070-542 24 75

per.lennstrom@hesselius.com

 

Miljö- och Kvalitetsansvarig 

Eric Hesselius

0550-831 50

070-634 93 19

eric@hesselius.com 

 

Administration
Lilian Andersson

0550-850 88

lilian@hesselius.com

 

Administration/Lön

Kamilla Hesselius

0550-850 87

kamilla@hesselius.com

 

Maskin och Trailertransporter 

Tommy Engdahl

0550-850 86 

070-514 05 75

 

Prisförfrågan container på telefon 054-852 790 eller på http://www.sita.se/ 

 

Tranbsportledare

Mikael Lind

0550-850 83 

070-542 30 02

mikael@hesselius.com     

 

 

 

 

 

 

kristinehamn heab hesselius

 

HEAB Hesselius Entreprenad AB

Besöksadress och postadress 
Lagmansgatan 2

681 34 Kristinehamn